419.00zł
SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna
696.00zł
Specyfikacja:
15.00zł 18.00zł
Piłka HEAD Tour jest już ikoną. Preferowana, nie tylko przez Andy Murray'a, za swoją żywotność jak również maksymalną kontrolę i rotację. Flagowa piłka HEAD serii Tournament z nową technologią Encore dającą większą trwałość oraz filcem SmartOptik dla lepszej widoczności. Piłki Head Tour są przeznaczone na wszystkie nawierzchnie. Homologacja ITF.
To piłka gotowa do gry w świetle reflektorów: piłka Head Tour - przetestowana przez wielu zawodników HEAD przeszła rygorystyczne testy mające ne celu zapewnienie doskonałej kontroli i rotacji. Dostarczane w legendarnych już opakowaniach piłki Head Tour idealnie sprawdzają się na największych kortach świata i wytrzymują najsilniejsze uderzenia.
Head Encore - to technologia wykonania rdzenia z mieszanki naturalnych i syntetycznych elastomerów - polepsza trwałość i wytrzymałość piłek, powoduje że piłki dłużej utrzymują swoje parametry.
Head SmartOptik - to technologia produkcji filcu o znacznie lepszej widoczności, co pozwala na dokładniejszą ocenę lotu piłki i szybszą reakcję.
Oficjalne piłki tenisowe ATP, AMS, TMC.