Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

title border

Torby na rakiety tenisowe

Tenis ziemny to dziś jeden z najpopularniejszych i najmodniejszych sportów na świecie. Zarówno amatorsko, jako i profesjonalnie oraz zawodowo uprawia go ogromna liczba osób. Natomiast turnieje oraz mecze są oglądane przez fanów tego sportu przy wypełnionym po brzegi korcie oraz przez wiele osób w telewizji. Ponadto któż z nas nie słyszał o Idze Świątek, Serenie Williams, Rafaelu Nadalu czy Novaku Djokoviciu? Każda osoba uprawiająca tenis ziemny, bez względu na to, czy zajmuje się tym tylko od czasu do czasu, regularnie pojawia się na korcie czy też dąży do bycia zawodowcem, musi zaopatrzyć się w odpowiedni ekwipunek. Chodzi tutaj nie tylko o sprzęt sportowy, ale i obuwie oraz strój. Właściwie dobrana rakieta, piłka i buty wpływają na wyniki zawodnika - umożliwiają poprawę wyników oraz dalszy rozwój, natomiast nieodpowiedni sprzęt sportowy może hamować rozwój, a nawet sprawić, że gracz stanie się gorszy. Należy zatem zadbać o dobór odpowiedniego ekwipunku. Tego rodzaju rzeczy oraz liczne akcesoria, takie jak piłeczki do gry, butelka z wodą bądź bidon oraz ręcznik powinny być dobrze przechowywane i bezpiecznie transportowane z miejsca na miejsce. Torby na rakiety tenisowe pozwalają przechowywać w domu wszystkie niezbędne rzeczy każdego tenisisty w jednym miejscu, a także nadają się znakomicie do transportowania ich na treningi oraz mecze.

Wysokiej jakości torby na rakiety tenisowe to najlepszy wybór, jeśli chodzi o odpowiednie zabezpieczenie rakiet, ale nie tylko. Każdy tenisista posiadający własny sprzęt sportowy powinien go właściwie zabezpieczyć oraz bezpiecznie transportować, bez względu na to, jak często pojawia się na korcie. W naszej ofercie znajdują się różnorodne torby na rakiety tenisowe. Posiadamy artykuły w różnym rozmiarze, z przegródkami i licznymi kieszeniami na dodatkowe przedmioty, takie jak piłeczki, butelkę bądź bidon z wodą, ręcznik, strój sportowy na zmianę i obuwie na zmianę. Dobierz najbardziej odpowiednią torbę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Filtruj

Ukryj filtry

Producent
Kieszeń na buty
Pasek na ramię
Ilość Rakiet
Kieszeń termiczna
Szelki / Plecak
Status

-17%promocja

Tecnifibre Tour RS Endurance 6R Tecnifibre Tour RS Endurance 6R

Kieszeń termiczna: nie

290.00zł   349.00zł

-20%promocja

nowe

Babolat Essential 3R Navy Babolat Essential 3R Navy

Kieszeń termiczna: nie

119.00zł   149.00zł

-15%promocja

nowe

Babolat Thermobag Pure 6R Black Babolat Thermobag Pure 6R Black

Kieszeń termiczna: tak

339.00zł   399.00zł

-14%promocja

Dunlop CX Club 10R Black Dunlop CX Club 10R Black

Kieszeń termiczna: nie

240.00zł   279.00zł

-16%promocja

Dunlop CX Performance 12R Black Dunlop CX Performance 12R Black

Kieszeń termiczna: tak

460.00zł   549.00zł

-16%promocja

Dunlop CX Performance 8R Black Dunlop CX Performance 8R Black

Kieszeń termiczna: tak

400.00zł   479.00zł

-16%promocja

Dunlop CX Team 12R Black Dunlop CX Team 12R Black

Kieszeń termiczna: tak

360.00zł   429.99zł

-16%promocja

Dunlop CX Team 12R Black / Gray Dunlop CX Team 12R Black / Gray

Kieszeń termiczna: tak

360.00zł   429.99zł

-16%promocja

Dunlop CX Team 12R Navy Dunlop CX Team 12R Navy

Kieszeń termiczna: tak

360.00zł   429.99zł

-16%promocja

Dunlop CX Team 8R Black Dunlop CX Team 8R Black

Kieszeń termiczna: tak

309.00zł   369.99zł

-16%promocja

Dunlop CX Team 8R Black / Gray Dunlop CX Team 8R Black / Gray

Kieszeń termiczna: tak

309.00zł   369.99zł

-16%promocja

Dunlop CX Team 8R Black/ Red Dunlop CX Team 8R Black/ Red

Kieszeń termiczna: tak

309.00zł   369.99zł

-19%promocja

Dunlop CX Team 8R Blue Dunlop CX Team 8R Blue

Kieszeń termiczna: tak

299.00zł   369.98zł

---

Zalety torby na rakiety tenisowe

Jak już wspomnieliśmy wyżej, torby tenisowe to najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o bezpieczne przechowywanie oraz transportowanie sprzętu sportowego oraz licznych akcesoriów i rzeczy prywatnych. Torby są pojemne i praktyczne. Zmieszczą nawet kilka rakiet oraz pełny strój sportowy z obuwiem, wiele piłeczek, butelkę z wodą i ręcznik i nie tylko. Powinny więc je wybierać osoby, które zabierają ze sobą na trening lub mecz sporą ilość rzeczy i podróżują samochodem bądź komunikacją miejską. Osoby korzystające z roweru czy hulajnogi albo poruszające się pieszo powinny raczej postawić na plecak. Także młodsi zawodnicy dla własnej wygody powinny zdecydować się na mniejszy i wygodniejszy dla nich plecak.

Najlepsze torby na rakiety tenisowe i akcesoria

W naszej ofercie można znaleźć wysokiej jakości torby na rakiety tenisowe i akcesoria, wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będą służyć graczowi bez zarzutu przez długie lata. Nasze torby mają nowoczesny wygląd i wiele dodatkowych kieszeni pozwalających przechowywać i przenosić nie tylko rakiety, ale i liczne akcesoria. Wybierz dla siebie najlepszy wariant, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania!