Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

title border

Torby na rakiety tenisowe

Wybierz torbę dopasowaną do Twoich potrzeb. Jeśli zabierasz ze sobą sprzęt na jeden trening to potrzebujesz torby przeznaczonej na kilka rakiet (to miara wielkości), np. 6 lub 9. Gdyby zależało Ci na zabraniu jak największej ilości sprzętu to szukaj wśród modeli turniejowych, o wielkości co najmniej 12R.

Filtruj

Ukryj filtry

-54%promocja

Babolat Team 6R Blue / Yellow Babolat Team 6R Blue / Yellow

Kieszeń termiczna: tak

139.00zł   299.00zł

-19%promocja

Dunlop CX Team 8R Blue Dunlop CX Team 8R Blue

Kieszeń termiczna: tak

299.00zł   369.98zł

-19%promocja

Dunlop CX Team 8R Red Dunlop CX Team 8R Red

Kieszeń termiczna: tak

299.00zł   369.99zł

---

Wygoda
Jeśli na trening dojeżdżasz autem to Twój wybór jest niczym nieograniczony, jeśli jednak zamieniasz je czasem na rower czy motor to warto pomyśleć o torbie, która będzie wygodniejsza do tego typu przejazdów. Przede wszystkim nie celuj w zbyt dużą torbę, wbrew pozorom nie są tak wygodne. Rozważ zakup plecaka, który doskonale sprawdzi się w komunikacji publicznej czy na rowerze.

Udogodnienia
Torby posiadają szereg rozwiązań, które pozwalają nam na komfortowe użytkowanie. Do takich należą kieszenie na akcesoria czy specjalnie przygotowane na buty/strój po treningu. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość swobodnego dopinania szelek dzięki czemu możemy torbę nosić na ramieniu lub jak plecak.

Producenci
Marki oferujące rakiety do tenisa przygotowują torby z myślą o szerokim spektrum graczy. Każdy znajdzie coś dla siebie, najczęściej z dużym wyborem kolorów. Niekiedy poszczególne serie spinają się z kolorystyką rakiet, tak byśmy mogli tworzyć komplety.