Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

title border

Torby sportowe

Według statystyk około 40% Polaków regularnie uprawia różnego rodzaju aktywność fizyczną, w tym również tenis ziemny. Jeszcze więcej osób śledzi poczynania zawodników swojej ulubionej dyscypliny podczas różnych meczy czy turniejów. W przypadku gdy udajemy się na treningi na siłownię, kort, boisko, basen czy w inne miejsce, powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt sportowy oraz strój na zmianę. Wiele osób, w tym również i takie, które uprawiają tenis ziemny, muszą zaopatrzyć się również w liczne akcesoria. Potrzebna jest również odpowiednia torba sportowa, która pozwala bezpiecznie przechowywać i szybko transportować sprzęt oraz rzeczy osobiste na miejsce treningu czy meczu i z powrotem.

Filtruj

Ukryj filtry

Producent
Status

-30%promocja

Head Djokovic Duffle Bag Head Djokovic Duffle Bag

168.00zł   240.00zł

168.00zł   240.00zł

419.00zł   470.00zł

-20%promocja

Head Tour Team Club Bag Black / Silver Head Tour Team Club Bag Black / Silver

199.00zł   219.00zł

-26%Wyprzedaż

Oliver Gym Sack Blue / Green Oliver Gym Sack Blue / Green

29.00zł   39.00zł

-52%promocja

Oliver Leisure Bag Bordeaux Oliver Leisure Bag Bordeaux

(1)

139.00zł   289.00zł

-15%promocja

Oliver Square Bag Black Oliver Square Bag Black

(1)

340.00zł   400.00zł

340.00zł   400.00zł

-25%promocja

Oliver Tournament Bag Black/ Blue Oliver Tournament Bag Black/ Blue

299.00zł   399.00zł

-17%promocja

Oliver Travelbag XL Black Oliver Travelbag XL Black

549.99zł   659.00zł

549.99zł   659.00zł

nowe

Tecnifibre Team Dry Duffle Bag Tecnifibre Team Dry Duffle Bag

389.00zł   439.00zł

-25%promocja

Wilson Super Tour Duffle Large Infrared Wilson Super Tour Duffle Large Infrared

-29%Wyprzedaż

Yonex Pro 2-Way Duffle Bag 920310 Black Yonex Pro 2-Way Duffle Bag 920310 Black

-16%promocja

Yonex Pro Tour Bag 9829 Blue / Black Yonex Pro Tour Bag 9829 Blue / Black

400.00zł   479.00zł

---

Wybór torby sportowej

Jak wybrać torbę sportową? W naszej ofercie można znaleźć wyłącznie takie produkty, które są wykonane z wysokiej jakości i wyjątkowo trwałych materiałów. Tylko takie torby zapewniają dostateczne bezpieczeństwo podczas przechowywania i transportowania sprzętu sportowego oraz rzeczy osobistych. Każda osoba, która posiada własny sprzęt i akcesoria oraz wybiera się na treningi powinna zaopatrzyć się w taką torbę sportową, bez znaczenia jak często pojawia się na treningach. Należy tutaj zauważyć, że sprzęt bez odpowiedniego zabezpieczania będzie z czasem w coraz gorszym stanie. W naszym sklepie można zaopatrzyć się w różnorakie torby sportowe. Nasze artykuły mają różne kolory i rozmiary, posiadają również kieszonki i przegródki na liczne akcesoria i drobniejsze oraz większe przedmioty. Dobierz torbę sportową, która najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Większe przegródki są przeznaczone na sprzęt sportowy oraz strój na zmianę, ręcznik i specjalne obuwie przeznaczone do danej dyscypliny sportowej. Kieszenie i mniejsze kieszonki sprawdzą się natomiast idealnie w przypadku butelek lub bidonów z wodą czy piłek (do takich dyscyplin sportowych jak tenis ziemny) i nie tylko.

Zalety torby sportowej

Zakup torby sportowej ma wiele zalet. To najlepsze rozwiązanie w przypadku przechowywania i transportowania dużej ilości sprzętu sportowego oraz licznych akcesoriów różnych rozmiarach i rzeczy osobistych. Torby sportowe są bardzo pojemne i praktyczne. Jeśli ktoś zabiera ze sobą sporo rzeczy na treningi bądź poszukuje torby, którą może zabrać na kilkudniowy wyjazd albo która posłuży jako bagaż podręczny w samolocie - koniecznie powinien zaopatrzyć się właśnie w torbę sportową. W takich torbach z łatwością zmieścić wszystkie potrzebne rzeczy, np. rakiety do gry w tenisa, piłeczki, strój na zmianę, buty sportowe, butelką czy bidon z wodą i nie tylko. Torba sportowa jest również dobrym rozwiązaniem gdy poruszamy się samochodem, komunikacją miejską lub kiedy chodzimy na treningi pieszo. W przypadku korzystania z roweru bezpieczniej i wygodniej będzie wybrać plecak. Należy jednak zauważyć, że nie będzie on tak pojemny jak właśnie torba sportowa.

Torby sportowe - nasza oferta

Posiadamy torby sportowe takich marek jak Head, ASICS, Oliver, Tecnifibre czy Yonex Pro. Każda z nich charakteryzuje się wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, dużą pojemnością oraz praktycznością, dzięki sporej ilości przegródek i dodatkowych kieszeni, które znacznie ułatwiają przechowywanie i transport sprzętu sportowego oraz rzeczy osobistych.