Torby i plecaki na rakiety tenisowe

Tenis to obecnie jeden z najmodniejszych sportów, trybuny na wielkich turniejach wypełnione są po brzegi, a przed telewizorami zasiadają miliony widzów. Każdy z nas, nawet Ci najmniej zainteresowani tenisem, kojarzą największe gwiazdy tego sportu - Rafaela Nadala, Novaka Djokovica, Rogera Federera, Serenę Williams czy naszą najpopularniejszą tenisistkę, Igę Świątek. Wszyscy gracze, niezależnie od poziomu, potrzebują odpowiedniego sprzętu. Czy to na poziomie amatorskim, czy profesjonalnym, na miejscu są właściwe obuwie, strój oraz oczywiście dobrana rakieta. Ważne, abyśmy pamiętali co wpływa na poprawę wyników, ale również bezpieczeństwo na korcie. Rozwój uzależniony jest nie tylko od naszego nastawienia i indywidualnych predyspozycji, ma niego również wpływ właściwie dopasowany sprzęt. Równie istotne jest właściwe przechowywanie i transportowanie sprzętu. W tej kategorii znajdą Państwo torby oraz plecaki na sprzęt tenisowy, z rozwiązaniami dedykowanymi tenisistom.

Każdy kto uprawia tenisa powinien zastanowić się nad doborem właściwej torby, bądź plecaka. Te pierwsze często posiadają właściwości tego drugiego. Służą nie tylko do przenoszenia przewieszone przez ramię, ale można je również założyć na plecy. Ułatwiają to specjalne mocowania szelek. W naszej ofercie znajdziecie Państwo przeróżnej wielkości torby, z całą masą interesujących rozwiązań na przechowywanie sprzętu. Wszak na kort zabieramy nie tylko podstawowe rzeczy jak rakieta czy obuwie. W torbie tenisisty znajdziemy również piłki, ręczniki, bidon, owijki, frotki i inne gadżety, niezbędne na korcie. Przy wyborze należy kierować się własnymi potrzebami - jak docieramy na kort, ile sprzętu chcemy przenosić, itp.

Torba czy plecak na rakiety tenisowe?

W naszej szerokiej ofercie plecaków i toreb każdy znajdzie coś dla siebie. Dla tych, którzy przenoszą znaczne ilości sprzętu, najwłaściwsze będą torby. Największe modele pomieszczą kilka rakiet, 2-3 pary butów, kilka kompletów strojów, ręczniki i akcesoria. Plecaki są mniejsze, ale dają większą swobodę jeśli chodzi o mobilność. Nieraz zdarza się nam wybrać na kort rowerem czy komunikacją. Te są też wyborem najmłodszych tenisistów, którzy często udają się na kort po zajęciach w szkole.

Torby i plecaki na rakiety tenisowe - nasza oferta

Oferowane przez nas plecaki i torby to nie tylko różne wielkości, ale również wersje kolorystyczne. Najpopularniejsze modele są wykonane w 3, 4 a nawet 5 wersjach. Wszystko po to byśmy mogli znaleźć coś do będzie dla nas odpowiednie pod każdym względem. Torby wykonane są z wytrzymałych tworzyw, żeby zapewnić bezpieczny transport, ale również maksymalną trwałość. Większe torby posiadają liczne przegrody, komory i kieszenie na akcesoria, w tym rzeczy osobiste, które zabieramy na kort (portfel, kluczyki czy telefon).