Mój koszyk

0

Łączna wartość

0.00zł

Filtry i sortowanie

Sortuj po
Producent
Cena
Rozmiar
Status

Spodnie tenisowe męskie

W naszej ofercie sprzedażowej dostępne są wygodne spodnie tenisowe męskie, idealne do uprawiania sportu tak na świeżym powietrzu, jak i w warunkach halowych. W asortymencie znajdują się modele szyte z tkanin najwyższej jakości, co przekłada się na wysoką trwałość odzieży oraz wygodę jej noszenia.

z 9
z 1  

179.00zł   230.00zł

179.00zł   230.00zł

-17%

389.00zł   470.00zł

389.00zł   470.00zł

Karakal Pro Tour Pants BlackKarakal Pro Tour Track Pants BlackKarakal Pro Tour Track Pants Black

219.00zł   250.00zł

219.00zł   250.00zł

-21%

229.00zł   289.00zł

229.00zł   289.00zł

-28%

179.00zł   248.00zł

179.00zł   248.00zł

249.00zł   279.00zł

249.00zł   279.00zł

z 9
z 1  

Spodnie treningowe męskie - na co zwrócić uwagę?

W przypadku spodni tenisowych czy też spodni treningowych męskich warto przed zakupem zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Jedną z tych najważniejszych będzie tkanina, z której uszyto męskie spodnie treningowe. Materiał musi przepuszczać powietrze, a jednocześnie pozwalać na utrzymanie optymalnej temperatury ciała. W celu zachowania komfortu skóry należy sięgać po materiały, które ułatwiają odprowadzanie wilgoci z dala od skóry - w przypadku intensywnego treningu i nadmiernego pocenia się będzie to cecha nie do przecenienia!

W naszej ofercie znajdują się spodnie dresowe, treningowe męskie produkowane z wysokogatunkowych tkanin. Najczęściej jest to bawełna, poliester oraz elastan. Zazwyczaj producenci wykorzystują materiały mieszane, to jest z domieszką wybranego surowca. Dzięki temu spodnie tenisowe męskie pozostają maksymalnie wygodne w trakcie uprawiania aktywności fizycznej i świetnie dopasowują się do sylwetki.

Alternatywą dla standardowych tkanin są materiały innowacyjne - chociażby takie, jak Cool Tec czy spandex. Charakterystyczną cechą tych surowców jest powierzchnia przyjemna w dotyku oraz wygodne dopasowywanie się do ciała i ruchów wykonywanych w trakcie rozgrzewki lub treningu.

Męskie spodnie dresowe - na trening i przerwę

Klientom naszego sklepu zapewniamy wybór męskich spodni dresowych, które chętnie wybierają osoby trenujące tenis i uprawiające podobnego rodzaju aktywność fizyczną. W naszym asortymencie znajdują się modele, których konstrukcja oraz materiał stanowią doskonałą izolację ciała zarówno w czasie treningu, jak i przed nim lub po nim.

Czy warto wybierać dwa modele spodni dresowych dla mężczyzn? To dobry pomysł zarówno dla sportowców profesjonalnych i półprofesjonalnych, jak i amatorów, którzy trenują regularnie i chcą zapewnić sobie maksymalny komfort. Osobom uprawiającym takie sporty, jak tenis polecamy zatem wybór przynajmniej dwóch par. Pierwsze spodnie treningowe męskie powinny być przeznaczone właśnie na czas najintensywniejszego wysiłku. Zapewnią prawidłową cyrkulację powietrza oraz ochronę mięśni przed gwałtownymi skokami temperatury.

Drugie spodnie do tenisa lub innych sportów powinny być przystosowane do mniej intensywnej aktywności - warto zakładać je po rozgrzewce, a przed głównym treningiem, czy też w trakcie przerw. Dzięki temu temperatura ciała pozostanie na stałym poziomie, a użytkownik ograniczy ryzyko kontuzji.

Spodnie treningowe do tenisa dla mężczyzn - pełna rozmiarówka

Dbamy o to, by do asortymentu wprowadzać odzież treningową doskonałej jakości, do tego w pełnej rozmiarówce. Nasi Klienci mogą bez większego trudu znaleźć odpowiedni rozmiar, do tego przy każdym produkcie podane są dodatkowe parametry (wzrost lub obwód pasa) ułatwiające dobór prawidłowego wymiaru.