Mój koszyk

0

Łączna wartość

0.00zł

Filtry i sortowanie

Sortuj po
Cena
Wyważenie
Układ strun
Założony naciąg
Pokrowiec
Długość rakiety [cm]
Zawodnik
Długość rakiety [cale]
Materiał
Waga ramy [g]
Balans [cm]
Powierzchnia główki [cm2]
Status

Karakal

Źle dobrana rakieta, niskiej jakości odbiera przyjemność z gry i zniechęca do podejmowania kolejnych wyzwań. Co wybrać wobec tak zróżnicowanej oferty produktowej? Udanym zakupem będzie jeden z modeli rakiet tenisowych mniej popularnej marki, jak na przykład Karakal. W ofercie tego producenta znajdziecie zarówno produkty dla dorosłych, jak również szeroki wybór rakiet dla juniorów i dzieci.

z 3
z 1  
-34%

rakieta do tenisa

Karakal Comp 27

119.00zł   180.00zł

  • Założony naciąg: tak
  • Balans [cm]: 34
  • Długość rakiety [cale]: 27
270
645
16x19

rakieta do tenisa

Karakal Comp 27

119.00zł   180.00zł

-28%

rakieta do tenisa

Karakal Graphite Lite 260

359.00zł   500.00zł

( 1 )

  • Założony naciąg: tak
  • Balans [cm]: 34
  • Długość rakiety [cale]: 27
260
645
16x19

rakieta do tenisa

Karakal Graphite Lite 260

359.00zł   500.00zł

-32%

rakieta do tenisa

Karakal Pro Composite

149.00zł   220.00zł

  • Założony naciąg: tak
  • Balans [cm]: 34
  • Długość rakiety [cale]: 27
295
645
16x19

rakieta do tenisa

Karakal Pro Composite

149.00zł   220.00zł

z 3
z 1  

Firma Karakal - rakiety tenisowe i nie tylko

Karakal to brytyjska firma produkująca głównie sprzęt do squasha, zajmuje się również produkcją rakiet do badmintona oraz tenisa. Marka działa na rynku sportowym od 1981 roku, ciesząc się doskonałymi opiniami zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalistów. Producent jednej z najbardziej rozpoznawalnej owijki do sportów rakietowych - PU Super Grip.

Rakieta tenisowa Karakal - najważniejsze zalety

Rakiety tenisowe Karakal (bez względu na model) posiadają bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Wiąże się to przede wszystkim z brakiem wyraźnych działań marketingowych na rynku, co przekłada się na niepłacenie za ?logo?. Sprzęt tego zaufanego producenta wyróżnia się wysoką jakością użytych materiałów i ciekawy, minimalistyczny design. Nawet Ci miłośnicy tenisa, którzy nie dysponują świetną techniką, doceniają możliwości, jakie dają im rakiety Karakal. Dlaczego warto zainwestować właśnie w ten sprzęt? Rakiety tenisowe Karakal są łatwe w grze, zapewniają dobry start i pozwalają szlifować technikę, nie pozbawiając zawodnika przyjemności z obecności na korcie.

Rakieta Karakal - dla początkujących i średnio-zaawansowanych

Karakal wychodzi naprzeciw Klientom grającym głównie na poziomie początkującym i średnio-zaawansowanym. Brak rakiet typowo zawodniczych wynika z mniejszej, ale dobrze skomponowanej oferty. W ofercie naszego sklepu dostępne są rakiety Karakal dedykowane dla osób początkujących, jak i graczy klubowych. Bez względu na wiek, płeć i doświadczenie każdy fan tenisa znajdzie w naszej ofercie odpowiednią rakietę tenisową Karakal dla siebie.

Rakiety Karakal - sklep internetowy

Rakiety Karakal to jedne z najpopularniejszych produktów w naszej ofercie, które są chętnie wybierane przez mężczyzn, kobiety, dzieci i młodzież. Oczywiście to tylko ułamek tego, co jest dostępne w obecnym asortymencie. Zarówno fani szybkich i podkręconych uderzeń, jak i mniej dynamicznej gry znajdą w naszym sklepie internetowym to, czego potrzebują. Za sprawą regularnych promocji, osoby planujące zakup sprzętu do tenisa, mogą kupić rakietę w okazyjnej cenie.

Ile kosztują rakiety Karakal?

Ile kosztuje standardowa rakieta tenisowa Karakal? W zależności od danego modelu i oczekiwań użytkownika należy nastawić się na wydatek rzędu 100-500 złotych. Tak więc rakiety Karakal są jednymi z bardziej przystępnych cenowo produktów, dzięki czemu idealnie sprawdzają się szczególnie na początku przygody z tym sportem, gdy nie każdy chce inwestować większe środki w wyposażenie.

Zachęcamy do zapoznania z całym asortymentem naszego sklepu ze sprzętem do gry w tenisa. Służymy naszym wieloletnim doświadczeniem i chętnie pomożemy Państwu w doborze rakiety tenisowej Karakal, akcesoriów lub odpowiedniego obuwia.