Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

title border

Plecaki na rakiety tenisowe

Tenis ziemny jest obecnie bardzo popularną dyscypliną sportu na całym świecie i staje się również coraz modniejszy w Polsce. Ogromna ilość osób uprawia go zarówno amatorsko, jak i profesjonalnie. Zaś mecze oraz turnieje są oglądane przez licznych fanów na wypełnionych po brzegach kortach oraz przed telewizorami. Każdy zawodnik, który uprawia ten sport, powinien zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, akcesoria oraz strój, bez znaczenia, czy pojawia się na korcie tylko od czasu do czasu, czy też jest regularnym graczem. Zarówno rakieta, jak i piłka, a także obuwie sportowe mają wpływ nie tylko na komfort zawodników, ale i na rezultaty, które osiągają. Dobrze dobrany sprzęt sportowy poprawia wyniki i umożliwia dalszy rozwój. Jeśli rakieta będzie miała niewłaściwy rozmiar czy niewygodną rączkę może sprawić, że zahamuje rozwój umiejętności gracza, a nawet może pogorszyć jego wyniki - właśnie dlatego należy zadbać o odpowiedni sprzęt. Podobnie jest z obuwiem sportowym, źle dobrane buty będą nas spowalniać i mogą powodować kontuzje. Sprzęt sportowy oraz akcesoria należy poza kortem odpowiednio zabezpieczać. W tym celu warto zakupić plecak na rakiety tenisowe.

Plecaki na rakiety tenisowe pozwalają bezpiecznie przechowywać i przenosić z miejsca na miejsce nie tylko rakiety, ale również i wiele przydatnych akcesoriów oraz osobiste rzeczy gracza, takie jak piłki do gry, bidon z wodą, ręcznik, strój i obuwie na zmianę i nie tylko. Najwyższej jakości plecaki na rakiety tenisowe i akcesoria to świetny wybór, jeśli chcemy odpowiednio zabezpieczyć i przetransportować sprzęt sportowy na kort oraz z powrotem. Każdy zawodnik, który zabiera ze sobą niewielką ilość rzeczy powinien dla własnej wygody zaopatrzyć się w plecak na rakiety tenisowe. W naszej szerokiej ofercie można znaleźć artykuły w różnych kolorach i rozmiarach. Mogą posiadać jedną bądź kilka przegródek, a także dodatkowe kieszenie, które pozwolą oddzielić poszczególne rzeczy od siebie. Wybierz plecak, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Filtruj

Ukryj filtry

Producent
Status

-15%promocja

Oliver Court Line Backpack Black Oliver Court Line Backpack Black

(1)

220.00zł   259.00zł

329.00zł   390.00zł

-14%promocja

ASICS Training Large Backpack ASICS Training Large Backpack

159.00zł   185.00zł

-20%promocja

Dunlop Revolution NT Backpack Dunlop Revolution NT Backpack

360 o

199.00zł   249.99zł

-16%promocja

Harrow Havock Backpack Black / Grey Harrow Havock Backpack Black / Grey

(1)

250.00zł   299.00zł

-16%promocja

Harrow Havock Backpack Black / Royal Harrow Havock Backpack Black / Royal

(1)

250.00zł   299.00zł

-13%promocja

Head Elite Backpack Navy / Blue Head Elite Backpack Navy / Blue

130.00zł   150.00zł

-17%promocja

nowe

Head Extreme Nite Backpack Head Extreme Nite Backpack

200.00zł   240.00zł

-15%promocja

Head Tour Team Backpack Black Head Tour Team Backpack Black

170.00zł   200.00zł

---

Zalety plecaków na rakiety tenisowe

Plecaki na rakiety tenisowe to doskonałe rozwiązanie, gdy poszukujemy czegoś, w czym moglibyśmy przechowywać oraz transportować sprzęt sportowy oraz prywatne rzeczy na treningi. Plecaki są bardzo praktyczne, ale zdecydowanie mniej pojemne od toreb. Warto jednak zauważyć, że plecaki sprawdzą się znakomicie wtedy, gdy chcemy zabrać ze sobą maksymalnie dwie rakiety i niewielką ilość akcesoriów oraz osobistych rzeczy, takich jak telefon. Plecaki są również doskonałym wyborem dla młodszych graczy i amatorów. Ponadto powinny je wybierać osoby, które na treningi jeżdżą rowerem czy hulajnogą - w takim wypadku plecak będzie znacznie bardziej praktyczny, mniejszy i lżejszy od torby.

Plecaki na rakiety tenisowe - nasza oferta

W naszej szerokiej ofercie można znaleźć plecaki na rakiety tenisowe wykonane z bardzo trwałych materiałów, które zapewnią odpowiednie zabezpieczenie sprzętu sportowego oraz akcesoriów i rzeczy osobistych zabieranych na treningi i mecze. Oferowane przez nas plecaki charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i praktycznością, wiele z naszych modeli posiada przegródki i kieszonki. Przed zakupem zastanów się, czego tak naprawdę potrzebujesz i dokonaj najlepszego wyboru!