Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej

Zmiana / założenie naciągu w rakiecie tenisowej

| WYM NAC.TENIS
Zmiana / założenie naciągu w rakiecie tenisowej

35.00zł

SCD ? Sugerowana Cena Detaliczna

35.00zł

Chwilowy brak towaru.

Zapytaj o dostępność

Opis

 Kup rakietę do tenisa i otrzymaj ją naciągniętą twoim ulubionym naciągiem i preferowaną siłą! Wymiana naciągu na profesjonalny, może w znacznym stopniu poprawić parametry rakiety.

Własne rakiety można również dostarczyć do naszego punktu odbiorów osobistych lub przesłać pocztą / kurierem w celu wymiany naciągu.

Serwis wymiany jest wykonywany przez doświadczony stały personel, który przeszedł odpowiednie szkolenia. Dokonując wymiany w naszym serwisie masz pewność, że usługa jest wykonana zawsze przez te same osoby i na tej samej maszynie - dzięki temu rakieta po każdym naciągnięciu będzie miała identyczne parametry. Naciągamy rakiet na nowej precyzyjnej maszynie elektronicznej japońskiej firmy Toalson z dokładnością do 0,1kg.
 

Warunki serwisu.

  1. Klient dostarcza rakietę do naszego serwisu na swój koszt lub kupuje nową rakietę w naszym sklepie.
  2. Koszt naciągnięcia obejmuje tylko koszt usługi serwisowej (wymiany).
  3. Koszt odesłania rakiety do klienta wynosi 15zł. Lub gratis jeśli wartość zamówienia przekroczy 249zł.
  4. Przed przesłaniem rakiety prosimy o dokonanie zakupu naciągu oraz usługi wymiany w sklepie DoTenisa.pl
  5. Jeśli naciąg jest wymieniany w nowej rakiecie (zakupionej w sklepie DoTenisa.pl to nie ma możliwości zwrotu takiej rakiety.
  6. Jeśli naciąg jest wymieniany w nowej rakiecie (zakupionej w sklepie DoTenisa.pl) to jedyny sposób płatności to przedpłata.

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Negocjuj cenę

Napisz opinię


Opinie